ПРОДЪЛЖАВА РАБОТАТА ПО РЕХАБИЛИТАЦИЯТА НА ПЪТЯ ЗА С.ШАРЕНСКА
Работата по пътя за с.Шаренска продължава. По 2-километровата отсечката, започваща от туристическия информационен център /бившето Разкомандировъчно/ до селото вече се полага асфалтова настилка.
Преди полагането на асфалта, бяха премахнати избуялите храсти и опасните камъни от скатовете, с което пътният участък бе значително разширен, а видимостта и пътно-транспортните качества осезаемо се подобриха. Предприетите действия бяха извършени с цел обезопасяване и облекчаване на движението по пътната артерия, тъй като тя е свързваща за няколко населени места с града.
Пътят е единствен, който води до регионалното депо, обслужващо трите общини Мадан, Неделино и Златоград.
По трасето е направена и основна реконструкция на дъждовното отводняване.
След приключване на работата по асфалтирането е предвидено да бъде направена нова пътна маркировка.
Кметът на общината стриктно инспектира работния процес на обекта.